False

Request details



Drainage - Manhole leak

Υπάρχει διαρροή νερού που έρχεται - κατηφορίζει πιθανόν από 'φυσική ροή', και το οποίο δεν συνεχίζει σε αγωγό - σωλήνα που έχει φτιαχτεί παλαιότερα, με αποτέλεσμα να διαφεύγει μέσα στο δρόμο δημιουργώντας λιμνάζοντα νερά σε απόσταση 100 μέτρων.

Open
Request code 2018-161-0144
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

3/2/2018 12:28:25 PM
285 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Contact date Contact manager Details Result