False

Request details



GARDEN SERVICES - OTHER

ΕΧΟΥΝ ΚΑΕΙ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΛΩΝΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΕΡΜΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ... (ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΠΥΛΗ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚ...

Open
Request code 2017-669-0290
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

3/3/2017 7:54:07 PM
26 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Contact date Contact manager Details Result