False

Request details



Drainage - Manhole leak

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΚΑΜΑΡΙ ΣΤΑ ΛΟΥΤΡΑ ΥΠΑΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΒΑΝΑ ΥΠΕΡΧΕΙΛΗΣΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΕΡΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ ΜΕ ΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Ο ΙΔΙΚΤΗΤΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΑΦΙΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΥΝΗΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ Η ΒΛΑΒΗ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΤΚ ΑΡΓΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

Open
Request code 2020-338-0101
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

12/20/2020 11:11:04 AM
654 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result