False

Request details



Drainage - Blocked drain

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά! Επανέρχομαι με ένα χρόνιο γνωστό πρόβλημα στη οδό Παπαθανασίου 2η πάροδος αρ. 12, στο Παγκράτι Λαμίας. Από χθες παρατηρήθηκε για πολλοστή φορά εισροή υδάτων αποχέτευσης στο υπόγειο του σπιτιού μου. Παρακαλώ όπως αποστείλετε αποφρακτικό για τον καθαρισμό του κεντρικού αγωγού αποχέτευσης. Σε παλαιότερη επικοινωνία μου είχατε αναφέρει ότι είναι γνωστό το πρόβλημα και δρομολογημένη μελέτη που θα αφορούσε αντικατάσταση του προβληματικού δικτύου αποχέτευσης. Δεν έχει γίνει τίποτα μέχρι σήμερα και ζούμε συνεχώς με το άγχος της κατάστασης.

Open
Request code 2020-471-0524
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

12/27/2020 3:13:36 PM
647 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result