False

Request details



Drainage - Blocked manhole

Ο κύριος Τσιγαρίδας Δημήτριος (6973358347) ανέφερε πως στο χώρο στάθμευσης στα δεξιά του Δημοτικού Σταδίου Λαμίας δεν λειτουργούν σωστά οι αποστραγγιστικές σχάρες με αποτέλεσμα όταν βρέχει να λιμνάζουν τα νερά ενώ όταν γεμίζει βγαίνουν στον κεντρικό δρόμο και δημιουργούν πρόβλημα στους πεζούς. Ανέφερε επίσης πως λείπουν και μερικές πλάκες πεζοδρομίου.

Open
Request code 2020-576-0813
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

9/7/2020 2:48:56 PM
708 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result