False

Request details



Drainage - Blocked manhole

Η κα Ε. ΤΣΕΚΟΥΡΑ 6977228353, 2231032337, ζητά τον καθαρισμό φρεατίου που βρίσκεται στον κάθετο δρόμο με την Ε.Ο. Λαμίας Καρπενησίου μεταξύ του Μουσικού Σχολείου και της Βιομηχανίας Γάλακτος και έχει φράξει με βάτα με συνέπεια σε κάθε νεροποντή να πλημμυρίζει ο δρόμος και τα νερά να δημιουργούν λίμνη τόσ στην υφισταμένη οδό όσο και στο οδόστρωμα της Ε.Ο..

Open
Request code 2020-808-0669
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

10/19/2020 2:49:19 PM
666 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result