False

Request details



Drainage - Storm grates unblocking

Στη λεωφόρο Καλυβίων στο ρεύμα προς Λαμία στη δεξιά πλευρά απέναντι από ΓΑΛΑΞΙΑ κοντά στη στάση του αστικού λεωφορείου υπάρχουν 2 φρεάτια απορροής ομβρίων. Σε απόσταση 5-10 μέτρων από τα φρεάτια και ανατολικά υπάρχουν μόνιμα λιμνάζοντα νερά μετά από τις συχνές βροχοπτώσεις. Πρέπει να γίνει άμεσα αποκατάσταση διότι είναι δρόμος εθνικού δικτύου με μεγάλη κυκλοφορία με κίνδυνο ατυχήματος. Ευχαριστώ

Open
Request code 2021-296-0590
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

12/15/2021 9:43:57 AM
202 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result