False

Request details



Drainage - Blocked manhole

Το φρεάτιο είναι βουλωμένο από έργα που είχαν γίνει από την δευαλ από σας και Από φερτά υλικά από βλάβη που είχε δημιουργήσει πιο πάνω το φρεάτιο χρήζει επισκευή γωνιάς που έχει μέσα Υπάρχει έντονη δυσοσμία σε όλο το τετράγωνο από την αποχέτευση λόγω του φρεατίου παρακαλώ προβείτε στην ενέργεια αλλά αντικατάσταση της γωνιάς και καθαρισμό του φρεατίου το φρεάτιο βρίσκεται Τανάγρας 40 και Ναυπάκτου 47 γωνία

Open
Request code 2022-133-0547
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

5/17/2022 11:11:28 PM
91 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result