False

Request details



Drainage - Drains malfunction

Η αποχέτευση επί της οδού Καλαμά 2, Λαμία παρουσιάζει πρόβλημα και βγάζει όλα τα λύματα της οικοδομής στο παρακείμενο φρεάτιο του ισογείου, δίπλα στο κατάστημά μου και εντός της τουαλέτας μου , η οποία δεν μπορεί να τα αποβάλλει προς την αποχέτευση.

Open
Request code 2022-274-0137
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

3/3/2022 12:54:56 PM
124 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result