False

Request details



Water Supply - Manhole replacement

ΣΤΗΝ ΣΤΥΛΙΔΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΣΤΙΚΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟΥ ΦΡΕΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ ,ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ.

Open
Request code 2022-306-0704
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

1/24/2022 11:58:12 AM
162 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result