False

Request details



Drainage - Drains malfunction

Υπάρχει βλάβη και μεγάλο πρόβλημα στην οδό Λεβαδείας 3 στο Παγκράτι. Από τη στιγμή που πέρασε η νέα σωλήνα υδροδότησης από τον Γοργοπόταμο, υπάρχει θέμα. Πολλές φορές έγινε προσπάθεια διάνοιξης με υδραυλικούς ή πιεστικά μηχανήματα ιδιωτών με υπέρογκο κόστος. Σήμερα ήλθε και το πιεστικό του Δήμου (23-1-22). Ενδεχομένως και εντός του δρόμου (δίπλα στο πεζοδρόμιο) έχει δημιουργηθεί πίεση στην σωλήνα αποχέτευσης ένεκα πίεσης από το σφυρί που πατούσε το 3Α κατα το κλείσιμο του έργου από τον τότε εργολάβο. Ισως υπαρχει και διαρροή, διότι μπροστά στο σπίτι Λεβαδειας 5 παρατηρω καθιζηση αρα μαλλον εχει `καθησει` το 3Α απο διαρροες. Παρακαλώ δειτε το άμεσα, ελεγχοντας τη συνδεση αποχετευσης της οικιας μου εντος του δρομου ανοιγοντας ενα φρεατιο βαθους που εσεις γνωριζετε στην Λεβαδειας 3, Λαμια.

Open
Request code 2022-397-0385
5,3,9,6,5,9,7,3,5,2
0 Comments
Like
0 Likes
Dislike
0 Dislikes

Comments

1/23/2022 10:38:26 AM
163 ημέρες πριν

Submission date


Date of presumable completion


Date of last update

Κοινότητα:

Ενότητα:

Contact date Contact manager Details Result